Home

KINDERPLANETA to sieć nowoczesnych placów zabaw dla dzieci. Jesteśmy w sercach wielu polskich miast.  Nasze place to magiczne miejsca pełne niespodzianek. Dzieci w każdym wieku znajdą u nas coś dla siebie. Nasi młodzi klienci mogą czynić dzikie harce w małpim gaju, poskakać na trampolinie czy wybrać się na polowanie i postrzelać z armatek pneumatycznych. Mogą również zaprosić swoich przyjaciół na niesamowite przyjecie okolicznościowe. Każdy nasz plac zabaw to tysiące możliwości niczym nie skrępowanej zabawy.

Urządzenia montowane w naszych obiektach są fabrycznie nowe, posiadają wszelkie wymagane atesty i certyfikaty (CE, TUV, GS) co gwarantuje duże poczucie bezpieczeństwa i komfortu naszych klientów. Dowodem na to niech będą radosne buzie dzieciaków dokazujących w „KINDERPLANECIE”

Niezmiernie miło nam również poinformować Państwa, że w grudniu 2010 roku zanotowaliśmy odwiedziny milionowego klienta.

Właścicielem marki „KINDERPLANETA” jest Kindermagnet Polska Sp. z o.o. od lat współpracująca  z niemieckim Kindermagnet Deuschland z siedzibą w Lübeck. Kindermagnet jest wyłącznym dystrybutorem na Polskę i Europę wschodnią hiszpańskiej firmy Falgas – lidera na rynku atrakcji dla dzieci - oraz firm Discapa i Eurogames.

Więcej o Kindermagnet Polska przeczytacie Państwo na: www.kindermagnet.pl

W imieniu pracowników naszej firmy zapraszamy serdecznie do naszych obiektów.

Jesteś na placu zabaw:
cała Polska

Grupa Kinderplaneta

ul. Gwiaździsta 64 lokal 29/8
53-413 Wrocław

tel. +48 (71)336 36 36

 

Wszystkie prawa zastrzeżone © 2010 -2020| Kindermagnet Polska Spółka z o. o.