Oferta dla firm

Kim jesteśmy?

Kinderpaneta to sieć nowoczesnych placów zabaw dla dzieci. Każdy nasz plac daje dzieciom możliwość przeżycia niezapomnianej przygody. Nasi mali goście mają mogą zwiedzić podwodny świat, stanąć przy sterze okrętu czy postrzelać z armatek pneumatycznych. Pokłady energii maluchy mogą spożytkować również szalejąc na torze przeszkód czy na trampolinie.

Co nas wyróżnia?

Jesteśmy największą w Polsce siecią placów zabaw dla najmłodszych. W naszej pracy stawiamy na jakość, świetną kadrę oraz wypracowane przez lata standardy obsługi klienta. Uśmiech dziecka jest dla nas bezcenny.

Co oferujemy?

W ramach współpracy z Państwa firmą proponujemy:

 

 • Zorganizowanie imprezy tematycznej dla dzieci pracowników Państwa firmy.
  Koszt, termin oraz przebieg balu dostosujemy do Państwa oczekiwań i możliwości.


 • Zakup wejściówek godzinnych, dwugodzinnych, całodziennych) lub pakietów specjalnych do naszych sal zabaw w bardzo atrakcyjnych cenach.
 • Zakup biletów do jedynego w Polsce KINA 5D znajdującego się na terenie placu zabaw (oferta dotyczy Kinderplanety w legnickim Ferio)
 • Współpracę marketingową (reklama na placach: eventy, ulotki, katalogi, stampling produktów, banery)
 • Zabawa w Kinderplanecie to idealny prezent dla każdego dziecka. To także idealny pomysł na wykorzystanie środków z funduszu socjalnego.


  Z okazji Dnia Dziecka polecamy szczególnie:
  - wejściówki godzinne, dwugodzinne oraz całodzienne na plac zabaw sieci Kinderplaneta. Wejściówka do Kinderplanety stanowi idealny prezent  jak i dodatek do paczki dla dziecka. W swojej ofercie posiadamy vouchery o zasięgu ogólnopolskim (do wszystkich naszych palcówek) oraz lokalnym.
  - imprezy  dla dzieci organizujemy od ponad 6 lat i ze wszystkich dzieci wychodziły w uśmiechniętymi buziami. W ramach imprezy możemy zaproponować poczęstunek,wybrane przez Państwa animacje prowadzone przez naszych doświadczonych animatorów, gry oraz konkursy

Zaufali nam między innymi: Makro, Pelion (kiedyś PGF), Polkomtel, Dell, Rossmann SPD, Raibowtours, Castorama, Macrologic S.A., 8my Dzień Tygodnia, Disney Chanell, Leroy Marlin, Carrefour, Urząd Marszałkowski w Łodzi, Fresenius Kabi, Atomowcy Grupa Projektowo-Wykonawcza, Buster, Star Events

Zapraszamy do współpracy!

W imieniu Kindermagnet Polska

Dział marketingu
+48 605 880 480
marketing.kinderplaneta@gmail.com

Jesteś na placu zabaw:
cała Polska

Grupa Kinderplaneta

ul. Gwiaździsta 64 lokal 29/8
53-413 Wrocław

tel. +48 (71)336 36 36

 

Wszystkie prawa zastrzeżone © 2010 -2020| Kindermagnet Polska Spółka z o. o.