Urodziny

Oferta


W ramach przyjęcia urodzinowego oferujemy:

 • wydzielone miejsce do świętowania (domek i pokoik)
 • 2 godziny szalonej zabawy na placu
 • zaproszenia
 • plastikową zastawę + miseczki na poczęstunek
 • malowanie twarzy
 • animatorkę, zajmująca się całym przyjęciem urodzinowym
 • prezent niespodziankę dla Jubilata
 • napoje dla dzieci

Cennik


Poniedziałek - czwartek

Piątek - niedziela i święta


2 godziny Urodzin z animatorką


27 zł


32 zł

Podane ceny dotyczą 1 dziecka. Urodziny organizowane są dla minimum 6 dzieci.

Proponujemy następujące scenariusze urodzinowe:
Urodziny tematyczne organizowane są dla dzieci w wieku 5-11 lat. Dopłata do scenariusza to 50 zł (opłata jednorazowa)

Piraci na wyspie skarbów
Ahoj piraci! Kinderplaneta zamienia się w prawdziwą piracką wyspę skarbów, na której animatorka pomoże znaleźć fragmenty mapy. Aby je dostać nasi mali piraci będą musieli pokonać wiele przeszkód i podjąć się trudnych zadań. Ale bądźmy spokojni, na koniec będzie czekał na nich prawdziwy piracki skarb, a w nim to, co piraci lubią najbardziej.

Bal na zamku
Chyba każda dziewczynka marzy, aby choć na chwilę zostać księżniczką. My pomożemy w spełnieniu tego marzenia. Animatorka stworzy niewiastom wieczorowy makijaż, następnie odbędzie się uroczysta koronacja oraz pasowanie na rycerza. Księżniczka wraz z damami dworu spróbują odczarować pocałunkami zaklętego w żabę księcia oraz stworzą nietypową i oryginalną biżuterię. Całość urodzin zwieńczy bal, konkurencje taneczne i długo wyczekiwana biesiada przy torcie.

Kraina Lodu
Gdzie się podział Olaf?! koniecznie musimy go znaleźć... Uczestnicy urodzin poszukują zagubionego Olafa. By przynieść się do Krainy Lodu, zaśpiewamy piosenkę "Mam tę moc" i stoczymy bitwę na śnieżne kule. To będzie niezapomniane przyjęcie, mimo chłodu wynikającego z potrzeby tematu, nasze serca będą gorące!

Star Wars
Trening Dżedaj to coś, o czym marzy każdy fan Star Wars. Wojna mieczami świetlnymi pomoże przenieść się w świat Gwiezdnych Wojen. Dzieci będą mogły wziąć udział w pokonywaniu toru przeszkód, ozdobić swój miecz świetlny i rozwalić piniatę tematyczną (dodatkowa opłata). To będzie niezapomniane przyjęcie!

Lego NinjaGo
Przenieśmy się razem w świat Ninja! Jeśli Twoje dziecko uwielbia Lego NinjaGo to ten temat jest właśnie dla niego... Nasz Animator przebierze się w Ninję i wszystkich chętnych pasuje na młodych Ninja. Każde dziecko dostanie swój niepowtarzalny miecz i opaskę, by przenieść się do bajkowego świata. To będzie świetna zabawa i niezapomniane urodziny, nie tylko dla Jubilata ale także dla wszystkich jego gości.
Piniata urodzinowa
Doskonały dodatek do urodzin. Cena 40zł.
O szczegóły prosimy pytać w recepcji placu.

Harmonogram

Urodziny odbywają się w godzinach według harmonogramu:
Od poniedziałku do piątku godziny organizacji urodzin są według Państwa uznania.

sobota niedziela
Domek
żóły
9:30-11:30
12:00-14:00
14:30-16:30
17:00-19:00
11:00-13:00
13:30-15:30
16:00-18:00
Domek
niebieski
9:30-11:30
12:00-14:00
14:30-16:30
17:00-19:00
11:00-13:00
13:30-15:30
16:00-18:00
Pokoik 9:30-11:30
12:00-14:00
14:30-16:30
17:00-19:00
11:00-13:00
13:30-15:30
16:00-18:00

Zdjęcia

Catering

Proponujemy Państwu jeden z trzech pakietów urodzinowych:

 • Pakiet urodzinowy 50zł - 5 opakowań chrupków, 4 opakowania ciasteczek, 2 opakowania żelek, 1 opakowanie paluszków.
 • Pakiet urodzinowy 70zł - 6 opakowań chrupków, 4 opakowania ciasteczek, 2 opakowania żelek, 2 opakowania paluszków, 1 opakowanie, Toffifee, Ptasie Mleczko Miś śmietankowe.
 • Pakiet urodzinowy 100 zł - 7 opakowań chrupków, 4 opakowania ciasteczek, 2 opakowania paluszków, Ptasie Mleczko Miś śmietankowe, 1 opakowanie Toffifee, 1kg cukierków,
  2 opakowania orzeszków ziemnych.

Zarezerwuj termin

Zapraszamy do Kinderplanety na profesjonalnie zoorganizowane imprezy dla dzieci z okazji urodzin , imienin i inne okazje. Dla celów organizacyjnych prosimy o wypełnienie formularza.

Imie dziecka*
Preferowana data imprezy*
     
Preferowana godzina imprezy:*
Przewidywana liczba małych gości*
Data urodzin dziecka*
     
Imię i Nazwisko opiekuna*
Adres email*
Telefon kontaktowy*
Dodatkowe informacje
REGULAMIN PRZYJĘCIA URODZINOWEGO
 1. Rezerwacji należy dokonać najpóźniej na tydzień przed rezerwowaną datą przyjęcia.
 2. Warunkiem rezerwacji jest wpłacenie zadatku oraz podpisanie oświadczenia o zapoznaniu się z zasadami organizacji przyjęcia.
 3. W celu potwierdzenia rezerwacji konieczne jest uiszczenie zadatku. Rodzic ma na to 3 dni robocze od daty dokonania wstępnej rezerwacji. Wysokość zadatku: Pn. –Nd. 50,00 zł*
  *kwota nie podlega negocjacji;
 4. Jeżeli zadatek nie zostanie wpłacony w terminie, rezerwacja zostaje automatycznie anulowana;
 5. W momencie uiszczenia zadatku, rodzic otrzymuje oryginał potwierdzenia wpłaty zadatku. Kopia podpisana przez klienta, która pozostaje na placu jest podstawą do odjęcia 50 zł od kosztów przyjęcia.
 6. Po wniesieniu opłaty klient otrzymuje taką liczbę zaproszeń, jaka deklarowana jest liczba gości (ewentualnie 2 więcej).
 7. W przypadku anulowania rezerwacji, zadatek przepada (jako koszty rezerwacji terminu i wydanych zaproszeń), chyba że rodzice przenoszą urodziny na inny, późniejszy termin.
 8. Datę rezerwacji można zmienić (zgodnie z pkt.7.) najpóźniej na trzy dni przed wcześniej ustalonym terminem przyjęcia.
 9. Koszt przyjęcia urodzinowego i dodatkowych atrakcji (np. piniata, scenariusz) określony jest w cenniku.
 10. Minimalna liczba dzieci to sześć. Przy mniejszej ilości dzieci niż minimalna, rodzic płaci za 6 osób.
 11. Urodziny prowadzi jedna animatorka, dodatkowa animatorka kosztuje rodzica 100zł.
 12. Rodzice mogą przynieść dodatkowe przekąski.
 13. Rodzic/ opiekun bierze pełną odpowiedzialność za jakość, skład, termin przydatności oraz możliwość występowania alergenów w produktach przyniesionych przez niego w ramach poczęstunku urodzinowego. Powinien również poinformować o tym rodziców gości urodzinowych. Rodzic/opiekun bierze na siebie odpowiedzialność w momencie wystąpienia jakichkolwiek alergii u gości urodzinowych.
 14. Ze względów higienicznych poczęstunek urodzinowy może być spożywany tylko w sali urodzinowej.
 15. Do tortu używamy wyłącznie świeczek woskowych, nie wnosimy petard, fontann świetlnych, zimnych ogni oraz rac dymnych.
 16. Przyjęcie trwa dwie godziny. Jeśli po tym czasie dzieci chcą dalej bawić się na placu, rodzice bądź opiekunowie zobowiązani są do opuszczenia sali urodzinowej i zakupienia biletów wstępu zgodnie z obowiązującym cennikiem.
 17. Osoby organizujące przyjęcie wpuszczane są na salę nie wcześniej niż 15 minut przed rozpoczęciem przyjęcia. Goście wpuszczani są nie wcześniej niż 5 minut przed rozpoczęciem przyjęcia.
 18. Animatorka odpowiada za organizację przyjęcia, jednak w trakcie zabawy urodzinowej jeden rodzic/dorosły opiekun ma obowiązek pozostać na placu. Jest on odpowiedzialny za gości zaproszonych na przyjęcie urodzinowe.
 19. Właściciel oraz kierownictwo placu zabaw zastrzegają sobie prawo do odwołania przyjęcia urodzinowego z przyczyn od nich niezależnych. W takim przypadku wpłacony zadatek zostanie zwrócony.
 20. Wszyscy obecni na urodzinach goście, zarówno dorośli jak i dzieci, zobowiązani są do wejścia na plac zabaw w skarpetkach (ze względów higienicznych zakaz przebywania na placu boso).
 21. Ze względu na porządek i bezpieczeństwo wszyscy zobowiązani są do przestrzegania zasad ujętych w regulaminie placu zabaw.
 
Wpisz tekst z obrazka w to pole (wielkość liter ma znaczenie)

* dane wymagane

Jesteś na placu zabaw:
LEGNICA

LEGNICA
Wejście na plac zabaw

Poniedziałek - Sobota

900 - 2000

Niedziela

1000 - 1900

Kinderplaneta Ferio Legnica

ul. Chojnowska 41
59-220 Legnica
tel. 603 873 788
e-mail: ferio@kinderplaneta.pl

Wszystkie prawa zastrzeżone © 2010 -2018| Kindermagnet Polska Spółka z o. o.