Sala zabaw

Kinderplaneta w Centrum Handlowym Ferio to ponad 700 m kwadratowych nieskrępowanego szaleństwa. Jest tym samym największą tego typu salą zabaw w najbliższej okolicy. To świetny sposób na radosne spożytkowanie nadmiaru energii i rozwój umiejętności psycho-motorycznych.

U nas Dzieci mogą ćwiczyć swoją zręczność na armatkach pneumatycznych, rozwijać swoją zwinność w „małpich gajach”, podskakiwać na dwóch trampolinach, korzystać z 4 zjeżdżalni, w tym jednej całkiem nowej która prowadzi prosto do głębokiego basenu z piłeczkami. Nasi mali klienci mogą doskonalić swoje zdolności plastyczne w odpowiednio przygotowanych do tego kącikach, a przy tym uczyć się liczyć i ćwiczyć swoją pamięć na odpowiednio dostosowanym do tego edukacyjnym komputerku. Ponadto mogą cieszyć się urokami jedynej w swoim rodzaju ciuchci oraz wielu innych tego typu atrakcjach jak np. bujaki lub cymbergaj, z którego w Naszej sali zabaw skorzystasz całkiem za darmo.

Nasz plac zabaw nie zapomniał też o najmłodszych klientach. Na nich również czeka wiele atrakcji: basen z zabawkami i piłkami, autka na których każdy maluch uwielbia się bawić, mini zjeżdżalnie i mały tor przeszkód.
Sala zabaw Kinderplaneta w Legnicy słynie z tego, że myśli o wszystkich, również o tych starszych klientach. To u nas na rodziców, dziadków i opiekunów czeka niepowtarzalny fotel masujący na którym każdy może się zrelaksować i zapomnieć o problemach dnia codziennego. W chłodne dni mogą zasmakować aromatycznej kawy, a w cieplejsze natomiast ochłodzić się zimnym napojem. A to wszystko w wygodnych kanapach i fotelach.

Dla dzieci proponujemy duży wybór ciepłych soczków, napoi i całe mnóstwo pysznych łakoci, takich jak: żelki, lizaki, batoniki i cukierki – to wszystko co dzieci lubią najbardziej.

Nasza bajeczna sala zabaw organizuje wiele przyjęć i imprez okolicznościowych. To u nas rodzice mogą zarezerwować niepowtarzalne urodziny oraz imieniny (http://www.kinderplaneta.pl/legnica/urodziny-legnica) dla swojej pociechy, na których panie animatorki zajmą się dziećmi, a rodzicom dadzą chwilę oddechu.

Jeśli natomiast chcesz zorganizować bal mikołajkowy, dzień dziecka czy inne tematyczne przyjęcie na naszym placu, nie zwlekaj, zarezerwuj termin i ustal szczegóły, a my dopilnujemy, że nie będziesz żałował swojej decyzji.

Wszystkie nasze atrakcje posiadają niezbędne zabezpieczenia i certyfikaty norm bezpieczeństwa (CE, TUV, GS), a nad dziećmi czuwa przeszkolony, zawsze uśmiechnięty personel.

Nie daj się namawiać, odwiedź nas raz, a sam się przekonasz, że Kinderplaneta w  CH Ferio przy ulicy Chojnowskiej 41 w Legnicy jest najlepszym placem zabaw, na jakim do tej pory miałeś okazję być.

ZAPRASZAMY :)


 

Jesteś na placu zabaw:
LEGNICA

LEGNICA
Wejście na plac zabaw

Poniedziałek - Sobota

1000 - 2100

Niedziela Handlowa

1000 - 2000

Niedziela Niehandlowa

1100 - 1900


Kinderplaneta Ferio Legnica

ul. Chojnowska 41
59-220 Legnica
tel. 603 873 788
e-mail: ferio-legnica@kinderplaneta.pl

Wszystkie prawa zastrzeżone © 2010 -2020| Kindermagnet Polska Spółka z o. o.