Urodziny

Oferta

W ramach przyjęcia urodzinowego oferujemy:

 • 2 godziny szalonej zabawy na placu
 • salka urodzinowa
 • plastikową zastawę + miseczki na poczęstunek
 • malowanie twarzy
 • animatorkę, zajmująca się całym przyjęciem urodzinowym
 • zaproszenia dla gości
 • prezent niespodziankę dla Jubilata
 • napoje

Ceny


Poniedziałek - czwartek

Piątek - niedziela i święta


Urodziny


32 zł


37 zł

Urodziny z słodkim poczęstunkiem

37 zł

42 zł

Urodziny z słodkim poczęstunkiem
i gorącym posiłkiem

43 zł

48 zł

Podane ceny dotyczą 1 dziecka. Urodziny organizowane są dla minimum 6 dzieci i maksymalnie 15.
Cennik obowiązuje od 01.03.2013.

Urodzinowe style
Możliwość zerealizowania urodzin według scenariusza: pirackiego, olimpijskiego,małej księżniczki,indiańskiego - 50 zł; urodziny balonowe - 50 zł.

Piraci na wyspie skarbów - Zabawa zarówno dla chłopców jak i dziewczynek w różnym wieku. Dzieci pod czujnym okiem Animatora przemierzają wyspę w poszukiwaniu mapy skarbu.Droga poszukiwania jest pełna przeszkód i niespodzianek... Dodatkową atrakcją jest ogromny piracki statek.
Olimpijskie przyjęcie - To idealny pomysł na przyjęcie dla ruchliwych dzieci. W czasie takiej imprezy dzieci będą miały okazję wybiegać się, wyskakać i szaleć bez ograniczeń. Animator zaproponuje dzieciom zabawy, konkursy, wyścigi i wiele innych zabaw na podniebnej konstrukcji...
Urodziny Małej Księżniczki- Każda dziewczynka marzy, aby zostać prawdziwą księżniczką. Teraz to możliwe tylko w Kinderplanecie!! Dzięki królewskim urodzinom na naszym Placu każda dziewczynka będzie miała okazję namalowania bajecznego makijażu na twarzy oraz stworzenia własnej korony. Animatorki zadbają o zabawy i niespodzianki...
Indiańskie przyjęcie u małego Wodza-Każdy z gości będzie miał niepowtarzalną okazję wybrać sobie nowe, indiańskie imię. Wszystkie dzieci będą mogły wykazać się sprytem i zwinnością pokonując tor przeszkód, celnym okiem trafiając piłeczkami do celu. Maluchy będą mogły pomalować buzie w indiańskie barwy. Nad całością przyjęcia będzie czuwała Animatorka, która zaproponuje zabawy i konkursy, a także umaluje twarze...
Balonowe urodziny dla maluchów- Balonowe przyjęcie to idealne rozwiązanie dla naszych najmłodszych klientów. Takie przyjecie pozwoli przenieść dziecko w radosny, kolorowy świat pełen balonów. Animatorki zadbają o przygotowanie ciekawych zabaw i konkursów..

Niezapomniane urodziny w KINDERPLANECIE! Każdy maluch ma szansę przeżyć fantastyczne chwile !!

godziny
poniedziałek - środa od godz 15 (rodzice sami wybierają sobie dowolną godzinkę rozpoczęcia)
czwartek 15:30-17:30; 18:30-20:30
piatek 15:30-17:30; 18:30-20:30
sobota 11:30-13:30, 14:30-16:30; 17:30-19:30
niedziela 10:30-12:30; 13:30-15:30; 16:30-18:30

Zdjęcia

Catering

Słodki poczęstunek to:ciasteczka i cukiereczki różnego rodzaju, paluszki, chipsy oraz soczek dla ka żdego dziecka.(soki są bez ograniczeń)
Posiłek na gorąco jest zamawiany w restauracji KFC, jest to B-smart(frytki+ do wyboru mały twister, mały longer, nóżka kurczaka lub pikantne skrzydełka)

Rodzice mogą przynieść przekąski i napoje .

Zarezerwuj termin

Zapraszamy do Kinderplanety na profesjonalnie zoorganizowane imprezy dla dzieci z okazji urodzin , imienin i inne okazje. Dla celów organizacyjnych prosimy o wypełnienie formularza.
Imie dziecka*
Preferowana data imprezy*
     
Preferowana godzina imprezy:*
Przewidywana liczba małych gości*
Data urodzin dziecka*
     
Imię i Nazwisko opiekuna*
Adres email*
Telefon kontaktowy*
Dodatkowe informacje
REGULAMIN PRZYJĘCIA URODZINOWEGO
 1. Rezerwacji należy dokonać najpóźniej na tydzień przed rezerwowaną datą przyjęcia.
 2. Warunkiem rezerwacji jest wpłacenie zadatku oraz podpisanie oświadczenia o zapoznaniu się z zasadami organizacji przyjęcia.
 3. W celu potwierdzenia rezerwacji konieczne jest uiszczenie zadatku. Rodzic ma na to 3 dni robocze od daty dokonania wstępnej rezerwacji. Wysokość zadatku: Pn. –Nd. 50,00 zł*
  *kwota nie podlega negocjacji;
 4. Jeżeli zadatek nie zostanie wpłacony w terminie, rezerwacja zostaje automatycznie anulowana;
 5. W momencie uiszczenia zadatku, rodzic otrzymuje oryginał potwierdzenia wpłaty zadatku. Kopia podpisana przez klienta, która pozostaje na placu jest podstawą do odjęcia 50 zł od kosztów przyjęcia.
 6. Po wniesieniu opłaty klient otrzymuje taką liczbę zaproszeń, jaka deklarowana jest liczba gości (ewentualnie 2 więcej).
 7. W przypadku anulowania rezerwacji, zadatek przepada (jako koszty rezerwacji terminu i wydanych zaproszeń), chyba że rodzice przenoszą urodziny na inny, późniejszy termin.
 8. Datę rezerwacji można zmienić (zgodnie z pkt.7.) najpóźniej na trzy dni przed wcześniej ustalonym terminem przyjęcia.
 9. Koszt przyjęcia urodzinowego i dodatkowych atrakcji (np. piniata, scenariusz) określony jest w cenniku.
 10. Minimalna liczba dzieci to sześć. Przy mniejszej ilości dzieci niż minimalna, rodzic płaci za 6 osób.
 11. Urodziny prowadzi jedna animatorka, dodatkowa animatorka kosztuje rodzica 100zł.
 12. Rodzice mogą przynieść dodatkowe przekąski.
 13. Rodzic/ opiekun bierze pełną odpowiedzialność za jakość, skład, termin przydatności oraz możliwość występowania alergenów w produktach przyniesionych przez niego w ramach poczęstunku urodzinowego. Powinien również poinformować o tym rodziców gości urodzinowych. Rodzic/opiekun bierze na siebie odpowiedzialność w momencie wystąpienia jakichkolwiek alergii u gości urodzinowych.
 14. Ze względów higienicznych poczęstunek urodzinowy może być spożywany tylko w sali urodzinowej.
 15. Do tortu używamy wyłącznie świeczek woskowych, nie wnosimy petard, fontann świetlnych, zimnych ogni oraz rac dymnych.
 16. Przyjęcie trwa dwie godziny. Jeśli po tym czasie dzieci chcą dalej bawić się na placu, rodzice bądź opiekunowie zobowiązani są do opuszczenia sali urodzinowej i zakupienia biletów wstępu zgodnie z obowiązującym cennikiem.
 17. Osoby organizujące przyjęcie wpuszczane są na salę nie wcześniej niż 15 minut przed rozpoczęciem przyjęcia. Goście wpuszczani są nie wcześniej niż 5 minut przed rozpoczęciem przyjęcia.
 18. Animatorka odpowiada za organizację przyjęcia, jednak w trakcie zabawy urodzinowej jeden rodzic/dorosły opiekun ma obowiązek pozostać na placu. Jest on odpowiedzialny za gości zaproszonych na przyjęcie urodzinowe.
 19. Właściciel oraz kierownictwo placu zabaw zastrzegają sobie prawo do odwołania przyjęcia urodzinowego z przyczyn od nich niezależnych. W takim przypadku wpłacony zadatek zostanie zwrócony.
 20. Wszyscy obecni na urodzinach goście, zarówno dorośli jak i dzieci, zobowiązani są do wejścia na plac zabaw w skarpetkach (ze względów higienicznych zakaz przebywania na placu boso).
 21. Ze względu na porządek i bezpieczeństwo wszyscy zobowiązani są do przestrzegania zasad ujętych w regulaminie placu zabaw.
 
Wpisz tekst z obrazka w to pole (wielkość liter ma znaczenie)
* dane wymagane
Jesteś na placu zabaw:
WAŁBRZYCH VICTORIA

WAŁBRZYCH VICTORIA
Wejście na plac zabaw

Poniedziałek - Piątek

10 00 - 21 00

Sobota

09 00 - 21 00

Niedziela

10 00 - 2000

Kinderplaneta Galeria Victoria

Wałbrzych, ul. 1-ego Maja 64
58-300 Wałbrzych
tel. 723-404-401
e-mail: victoria@kinderplaneta.pl

Wszystkie prawa zastrzeżone © 2010 -2018| Kindermagnet Polska Spółka z o. o.