Sala zabaw

Mieszkańcy Słupska mogą nareszcie w pełni i codziennie korzystać z uroków
Kinderplanety! Nasz plac zabaw znajduje się w Centrum Handlowym Jantar przy ulicy
Szczecińskiej 58. Kinderplaneta przyjaźni się z dziećmi z całej Polski! Mamy na uwadze wspieranie fizycznego i umysłowego rozwoju każdego dziecka. Autentyczna radość, szczere uśmiechy to motor napędzający dla naszej firmy.

Plac w Słupsku wyróżnia się niesamowicie ciepłą aurą. Kolorowe podłogi dodają ciepła temu miejscu, baseny z kuleczkami, małpie gaje, ponadto gry edukacyjne, układanki, samochodziki i wiele innych atrakcji nie spotykanych nigdzie indziej. W sali zabaw w Centrum Handlowym Jantar istnieje możliwość organizacji przyjęcia urodzinowego dla dzieci. Duża przestrzeń pozwoli im na zabawę marzeń! Pomalowane buzie pomogą przeobrazić się im w przeróżne zwierzątka bądź bajkowe postacie.

Dużym atutem placu w Jantarze jest bezpłatny parking dla rodziców. Na naszym placu również mamy wiele miejsca dla dorosłych. Wydzielone miejsca, wygodne sofy i fotele pomogą zrelaksować się naszym rodzicom przy pysznej kawie i odpocząć od codziennych spraw. Wierzymy, że najbardziej udana zabawa jest wynikiem pracy zespołowej, dlatego też nasze opiekunki biorą czynny udział w zabawie z dziećmi.

Kinderplaneta sprawia radość dzieciom, a rodzicom zapewnia spokój i odpoczynek.


Jesteś na placu zabaw:
C.H. Jantar SŁUPSK

C.H. Jantar SŁUPSK
Wejście na plac zabaw

Poniedziałek - Sobota

900 - 2100

Niedziela

900 - 2000

Niedziela niehandlowa

1100 - 1900

C. H. Jantar Słupsk

ul. Szczecińska 58
76-200 Słupsk
tel. 783 526 199
e-mail: jantar-slupsk@kinderplaneta.pl

Wszystkie prawa zastrzeżone © 2010 -2020| Kindermagnet Polska Spółka z o. o.