Sala zabaw

Plac zabaw Kinderplaneta w centrum handlowym Factory w Modlniczce k/Krakowa to piracki świat zabawy i rozrywki dla każdego malca. Sala zabaw kryje wiele niespodzianek! Dwa pirackie okręty cumujące na wyspie skarbów, to wspaniała okazja do przeżycia fantastycznej przygody dla naszych dzieci. Małpi gaj, kryjący wiele ciekawych zakamarków, to idealne miejsce do zabawy w poszukiwaniu skarbów. Atmosferę tego miejsca budują również: kokosowa karuzela, ścianka wspinaczkowa, bujany okręt dla najmłodszych. Ponadto mali piraci mogą aktywnie spędzać czas na trampolinie, na torze gokardowym lub przy wspólnej grze w cymbergaja. Niewiarygodnie duże klocki lego, baseny z kulkami, autka dla maluchów, karuzele, kręciołki, koparka dla budowniczych oraz dmuchany zamek to jedne z nielicznych atrakcji, które znaleźć można na naszym placu zabaw.

Zapraszamy małych odkrywców do odnalezienia innych, jakże wspaniałych zabawek.

Naszym gościom proponujemy dwa, zamkowe pokoje urodzinowe, gdzie mali jubilaci będą mieli okazję przeżycia jedynych takich urodzin na największym placu w Krakowie.

Dla rodziców proponujemy CafeBar, w którym serwować będziemy pyszną kawę oraz herbatę. Popijając aromatyczne napoje, można odpocząć w specjalnie przygotowanej strefie rodzica, gdzie znajdują się wygodne fotele i sofy oraz relaksujące fotele masujące. W naszym asortymencie znaleźć można również soki i słodkości.
Zapraszamy do wspólnej zabawy.

Jesteś na placu zabaw:
Factory Outlet Kraków

Factory Outlet Kraków
Wejście na plac zabaw

Poniedziałek - Czwartek

1000 - 2100

Piątek

1000 - 2200

Sobota

900 - 2200

Niedziela

800 - 2000

Factory Outlet Kraków

ul. Prof. A . Rożańskiego 32
32-085 Modlniczka
tel. +48 885 208 217
e-mail: factory-krakow@kinderplaneta.pl

Wszystkie prawa zastrzeżone © 2010 -2018| Kindermagnet Polska Spółka z o. o.