Sala zabaw

Plac zabaw Kinderplaneta w centrum handlowym Factory w Modlniczce k/Krakowa, to piracki świat zabawy i rozrywki dla każdego malca. Sala zabaw kryje wiele niespodzianek! Piracki okręt cumujący na wyspie skarbów, jest wspaniałą okazją do przeżycia fantastycznej przygody przez nasze dzieci. Atmosferę tego miejsca budują również: ścianka wspinaczkowa, bujany okręt dla najmłodszych oraz możliwość przejazdu pociągiem. Ponadto mali piraci mogą aktywnie spędzać czas na trampolinie lub przy wspólnej grze w cymbergaja. Niewiarygodnie duże klocki lego, baseny z kulkami, autka dla maluchów, karuzele, konstrukcja oraz koparka dla budowniczych to jedne z nielicznych atrakcji, które znaleźć można na naszym placu zabaw. Pamiętając o najmłodszych stworzyliśmy "Baby plac", w którym czekają miękkie klocki i dostosowane zabawki. Zapraszamy małych odkrywców do odnalezienia innych, jakże wspaniałych zabawek. Zabawa na naszym placu to ekscytująca, a zarazem bezpieczna rekreacja dla Twojej małej pociechy!

Naszym gościom oferujemy również dwie salki urodzinowe, gdzie mali jubilaci mają okazję przeżycia jedynych w swoim rodzaju bajecznych urodzin na największym placu w Krakowie. Sama impreza w Kinderplanecie to już wspaniały prezent dla jubilata!

Dla rodziców przygotowaliśmy CafeBar, w którym serwujemy pyszną, świeżo mieloną kawę, herbatę oraz gorącą czekoladę. Popijając aromatyczne napoje, można odpocząć w specjalnie przygotowanej strefie rodzica, gdzie znajdują się wygodne fotele i sofy oraz relaksujące fotele masujące. W naszym asortymencie można znaleźć również soki i słodkości.


Zapraszamy do wspólnej zabawy!

Jesteś na placu zabaw:
Factory Outlet Kraków

Factory Outlet Kraków
Wejście na plac zabaw

Poniedziałek - Piątek

1000 - 2100

Sobota

900 - 2100

Niedziela Handlowa

900 - 2000

Niedziela niehandlowa

Zamknięte

Factory Outlet Kraków

ul. Prof. A . Rożańskiego 32
32-085 Modlniczka
tel. +48 885 208 217
e-mail: factory-krakow@kinderplaneta.pl

Wszystkie prawa zastrzeżone © 2010 -2020| Kindermagnet Polska Spółka z o. o.