Sala zabaw

Plac zabaw Kinderplaneta w centrum handlowym Borek to wspaniały świat zabaw i rozrywki dla każdego malca. Sala zabaw kryje w sobie wiele niespodzianek. Piracki okręt zacumowany przy brzegu w oczekiwaniu na piratów, małpi gaj- uczący dzieci sprawności w pokonywaniu przeszkód, to idealne miejsce do zabawy dla poszukiwaczy przygód. Atmosferę tego miejsca budują również: pociąg, który stał się najważniejszą atrakcją wszystkich małych fanów komunikacji oraz Babyspace, gdzie maluszki stawiają swoje pierwsze kroki. Ponadto mali piraci mogą aktywnie spędzać czas na trampolinie lub przy wspólnej grze w cymbergaja. Niewiarygodnie duże klocki lego, basen z kulkami, bujaki dla maluchów. Zapraszamy małych odkrywców do odnalezienia innych, jakże wspaniałych zabawek.

Naszym gościom proponujemy trzy salki urodzinowe, gdzie mali jubilaci będą mieli okazję przeżycia jedynych w swoim rodzaju urodzin na jednym z największych placów we Wrocławiu. 

Dla rodziców proponujemy wygodne fotele i sofy. W naszym asortymencie możecie Państwo znaleźć też zimne oraz ciepłe napoje. Nasz plac wyposażony jest w przewijak, który zdecydowanie ma ułatwić młodym mamom przebywanie ze swoją pociechą na naszym placu. 

Pamiętajmy, że to nie tylko plac tworzy atmosferę, ale każdy z nas. 
Zapraszamy do wspólnej zabawy.

Jesteś na placu zabaw:
WROCŁAW Carrefour Borek

WROCŁAW Carrefour Borek
Wejście na plac zabaw

Poniedziałek - Sobota

900 - 2100

Niedziela
(również niehandlowa)

1000 - 2000

Kinderplaneta Carrefour Borek

Wrocław, gen. Hallera 52
50-984 Wrocław
tel. +48 887 417 934
e-mail: borek@kinderplaneta.pl

Wszystkie prawa zastrzeżone © 2010 -2020| Kindermagnet Polska Spółka z o. o.