Sala zabaw

  W Centrum Handlowym Bielany znajduje się tajemnicza dżungla, która przyciąga kolorami i atrakcjami wszystkie dzieci. Znajduje się ona w słonecznej strefie restauracyjnej. Kiedy już do niej trafisz czeka na Ciebie wspaniała zabawa w małpim gaju.
Na naszym placu zabaw dla starszych dzieci przygotowaliśmy konstrukcję zabawową z licznymi przeszkodami. Można zarówno przejść przez zwodzony most, dostać się tunelem do hipopotama, gdzie ze szklanej kuli roztacza się widok na Galerię. Na najmłodszych czekają takie atrakcje jak: basen z kulkami i małą zjeżdżalnią, domek, Kubusiowy ogródek z miejscem i zestawami do rysowania, mega klocki. Maluchy wraz ze swoimi opiekunami mogą również wspinać się na konstrukcję zabawową. Jest to świetna rozrywka zarówno dla dzieci jak i dla rodziców. Nasza bawialnia przewiduje darmowe wejścia dla dzieci do 1 roku życia.
Oferujemy organizację balów i przyjęć urodzinowych dla małych i dużych. Animatorka pomaluje dzieciom twarze, będzie czuwać nad ich zabawą, zajmie się przygotowaniem kącika urodzinowego i bieżącą obsługą imprezy. Aby dowiedzieć się więcej na temat organizacji imprez urodzinowych zapraszamy do odwiedzenia zakładki URODZINY, oraz przeczytania AKTUALNOŚCI, gdzie znajdują się bieżące informacje dotyczące naszych promocji.
Mamy nadzieję, że odwiedzicie nas Państwo osobiście wraz ze swoimi pociechami.


Jesteś na placu zabaw:
BIELANY WROCŁAWSKIE

BIELANY WROCŁAWSKIE
Wejście na plac zabaw

Poniedziałek - Piątek

1200 - 2000

Sobota i Niedziela Handlowa

1000 - 2000

Niedziela Niehandlowa

Zamknięte

Kinderplaneta PH Auchan Bielany

ul. Francuska 6
55-040 Kobierzyce
tel. kom. +48 603 516 793
e-mail: auchan-bielany@kinderplaneta.pl

Wszystkie prawa zastrzeżone © 2010 -2020| Kindermagnet Polska Spółka z o. o.