Urodziny

Oferta

 

W ramach przyjęcia urodzinowego oferujemy:

 • 2 godziny zabawy na placu
 • miejsce z wyznaczoną strefą do świętowania: stoliki, ławeczki i tron dla jubilata
 • kolorowe zaproszenia dla Gości
 • zastawa dla dzieci: talerzyki, kubeczki, łyżeczki, serwetki
 • napoje dla dzieci (0,5 l napoju na każde dziecko)
 • upominek dla Jubilata

 

Cennik:


Poniedziałek - Czwartek

Piątek - Niedziela i Święta

Urodziny
53 zł
58 zł

Podane ceny dotyczą 1 dziecka. Urodziny organizowane są dla minimum 8 dzieci, maksymalnie dla 15 dzieci.

Animator + malowanie twarzy - 200 zł/przyjęcie
Animator + urodziny tematyczne + malowanie twarzy - 270 zł/przyjęcie

Rezerwacji urodzin można dokonać:

 • bezpośrednio na placu
 • poprzez kontakt telefoniczny: 724 665 930
 • korzystając z zakładki zarezerwuj termin

 

Oferta dodatkowa:

 • piniaty - możliwość realizacji piniaty na zamówienie klienta, cena: od 90zł
 • animator w pakiecie ze scenariuszem urodzinowym i malowaniem twarzy, cena: 270 zł
 • animator - w cenie również malowanie twarzy, cena 200 zł

 

Zdjęcia

Zarezerwuj termin

Zapraszamy do Kinderplanety na profesjonalnie zoorganizowane imprezy dla dzieci z okazji urodzin , imienin i inne okazje. Dla celów organizacyjnych prosimy o wypełnienie formularza.

Imie dziecka*
Preferowana data imprezy*
     
Preferowana godzina imprezy:*
Przewidywana liczba małych gości*
Data urodzin dziecka*
     
Imię i Nazwisko opiekuna*
Adres email*
Telefon kontaktowy*
Dodatkowe informacje
REGULAMIN PRZYJĘCIA URODZINOWEGO

1. Rezerwacji należy dokonać najpóźniej na tydzień przed rezerwowaną datą przyjęcia.

2. Warunkiem rezerwacji jest wpłacenie zadatku oraz podpisanie oświadczenia o zapoznaniu się z zasadami organizacji przyjęcia.

3. W celu potwierdzenia rezerwacji konieczne jest uiszczenie zadatku. Rodzic ma na to 3 dni robocze od daty dokonania wstępnej rezerwacji. Wysokość zadatku: Pn. –Nd. 100,00 zł- kwota nie podlega negocjacji;

4. Jeżeli zadatek nie zostanie wpłacony w terminie, rezerwacja zostaje automatycznie anulowana;

5. W momencie uiszczenia zadatku, rodzic otrzymuje oryginał potwierdzenia wpłaty zadatku. Kopia podpisana przez klienta, która pozostaje na placu jest podstawą do odjęcia 100 zł od kosztów przyjęcia.

6. Po wniesieniu opłaty klient otrzymuje taką liczbę zaproszeń, jaka deklarowana jest liczba gości (ewentualnie 2 więcej).

7. W przypadku anulowania rezerwacji, zadatek przepada (jako koszty rezerwacji terminu i wydanych zaproszeń), chyba że rodzice przenoszą urodziny na inny, późniejszy termin.

8. Datę rezerwacji można zmienić (zgodnie z pkt.7.) najpóźniej na trzy dni przed wcześniej ustalonym terminem przyjęcia.

9. Koszt przyjęcia urodzinowego i dodatkowych atrakcji (np. piniata, scenariusz) określony jest w cenniku. Piniaty do zakupu wyłącznie na placu zabaw. Brak możliwości wnoszenia swoich piniat.

10. Napoje ciepłe oraz zimne do zakupu wyłącznie na placu zabaw. Brak możliwości wnoszenia napojów ciepłych oraz zimnych zakupionych poza salą zabaw.

11. Minimalna liczba dzieci to osiem. Przy mniejszej ilości dzieci niż minimalna, rodzic płaci za 8 osób.

12. W cenie przyjęcia urodzinowego bez animatora rodzice otrzymują: 2h zabawy na placu, salkę urodzinową na wyłączność, zaproszenia urodzinowe, plastikową zastawę oraz 0,5l napoju na każde dziecko.

13. Brak możliwości zakupu scenariusza urodzinowego podczas organizacji przyjęcia bez animatora. Jeśli rodzic chce wykupić scenariusz musi jednocześnie wykupić animatora.

14. Rodzice zobowiązują się do przyniesienia przekąsek oraz do przygotowania salki urodzinowej do przyjęcia

15. Rodzic/ opiekun bierze pełną odpowiedzialność za jakość, skład, termin przydatności oraz możliwość występowania alergenów w produktach przyniesionych przez niego w ramach poczęstunku urodzinowego. Powinien również poinformować o tym rodziców gości

urodzinowych. Rodzic/opiekun bierze na siebie odpowiedzialność w momencie wystąpienia jakichkolwiek alergii u gości urodzinowych.

16. Ze względów higienicznych poczęstunek urodzinowy może być spożywany tylko w sali urodzinowej.

17. Do tortu używamy wyłącznie świeczek woskowych, nie wnosimy petard, fontann świetlnych, zimnych ogni oraz rac dymnych.

18. Rodzice/opiekunowie są odpowiedzialni za uniemożliwienie użycia przez dzieci narzędzi ostrych- w tym noża do tortu, widelców oraz innych akcesoriów używanych podczas przyjęcia urodzinowego. Jeśli rodzic/opiekun dopuści do takiej sytuacji ponosi za to pełnoprawną odpowiedzialność.

19. Przyjęcie trwa dwie godziny. Jeśli po tym czasie dzieci chcą dalej bawić się na placu, rodzice bądź opiekunowie zobowiązani są do opuszczenia sali urodzinowej i zakupienia biletów wstępu zgodnie z obowiązującym cennikiem.

20. Po upływie dwóch godzin stoliki powinny być przez rodziców uprzątnięte.

21. Wszelkie przedmioty (prezenty, zabawki, akcesoria, naczynia itp.) wnoszone przez rodziców/opiekunów oraz dzieci są wyłącznie pod ich nadzorem. Za wszelkie uszkodzenia tych rzeczy lub zaginięcia właściciel oraz personel nieodpowiadają.

22. Osoby organizujące przyjęcie wpuszczane są na salę nie wcześniej niż 15 minut przed rozpoczęciem przyjęcia. Goście wpuszczani są nie wcześniej niż 5 minut przed rozpoczęciem przyjęcia.

23. Właściciel oraz kierownictwo placu zabaw zastrzegają sobie prawo do odwołania przyjęcia urodzinowego z przyczyn od nich niezależnych. W takim przypadku wpłacony zadatek zostanie zwrócony.

24. Wszyscy obecni na urodzinach goście, zarówno dorośli jak i dzieci, zobowiązani są do wejścia na plac zabaw w skarpetkach (ze względów higienicznych zakaz przebywania na placu boso).

25. Ze względu na porządek i bezpieczeństwo wszyscy zobowiązani są do przestrzegania zasad ujętych w regulaminie placu zabaw.

 
* dane wymagane

Jesteś na placu zabaw:
Auchan Gdańsk

Auchan Gdańsk
Wejście na plac zabaw

Poniedziałek - Piątek

900 - 2100

Sobota

900 - 2100

Niedziela

1000 - 2000


Kinderplaneta Auchan Gdańsk

Gdańsk ul. Szczęśliwa 3
80-176 Gdańsk,
tel. +48 724-655-930
e-mail: auchan-gdansk@kinderplaneta.pl

Wszystkie prawa zastrzeżone © 2010 -2020| Kindermagnet Polska Spółka z o. o.