Sala zabaw

Kinderplaneta to idealny plac zabaw dla Twojego malucha! Sala zabaw to ponad 700 m/kw magicznej zabawy. Zabawki i urządzenia, jakich Twoje dziecko dotąd nie znało: małpi gaj, bawialnia dla najmłodszych, trampolina, przyjazne dekoracje to rzeczy, które tworzą magię tego miejsca. Zorganizujesz tu urodziny dla dziecka! Sama impreza w Kinderplanecie to już wspaniały prezent dla jubilata! Zabawa na naszym placu to ekscytująca, a zarazem bezpieczna rekreacja dla Twojej małej pociechy.

Bar
Oferujemy Państwu szeroką ofertę artykułów spożywczych. Rodzicom i opiekunom proponujemy kawę, herbatę, gorącą czekoladę, napoje zimne. Dzieciom oferujemy soczki owocowe i atrakcyjne łakocie!

Kącik dla najmłodszych:
Na naszym placu może bawić się każdy! Dla maluszków przygotowaliśmy placyk z miękkim obiciem, materiałowymi klockami i czarodziejskim domkiem. Rodzic takiego maluszka nie musi się o niego martwić. Tu z pewnością będzie w pełni bezpieczny.

Trampolina:
Drogi Rodzicu, znasz dziecięce marzenia o bujaniu w obłokach, o pływaniu na chmurkach ? Sam kiedyś takie miałeś…

My spełniamy marzenia!Jedyna taka duża i w pełni profesjonalna trampolina zapewni Twojemu dziecku wrażenia jakich jeszcze dotąd nie znało! Radość i uśmiech dziecka to właśnie to, co jest dla Nas najcenniejsze.

Wspinaczki:
Na naszym placu każdy może poczuć się jak alpinista i zdobyć najwyższy szczyt. Dla naszych maluchów przygotowaliśmy dwie konstrukcje wspinaczkowe. Nie można tego przegapić!

Boisko piłkarskie:
Spełniamy marzenia każdego dziecka o byciu gwiazdą piłki nożnej! Dzięki nam Twoje dziecko uwierzy, że może zostać drugim Lewandowskim, Fabiańskim, a nawet samym Ronaldo! Na boisku piłkarskim w Kinderplanecie emocje sięgają zenitu!

Zapraszamy serdecznie do Kinderplanety!


Jesteś na placu zabaw:
Toruń

Toruń
Wejście na plac zabaw

Poniedziałek - Sobota

900 -2100

Niedziela

1000 - 2000

Kinderplaneta Centrum Handlowe Atrium Copernicus

Toruń ul. Stanisława Żółkiewskiego 15
87-100 Toruń
tel. 724 412 688
e-mail: copernicus@kinderplaneta.pl

Wszystkie prawa zastrzeżone © 2010 -2018| Kindermagnet Polska Spółka z o. o.