Sala zabaw

Kinderplaneta doczekała się swojego miejsca w prawdziwej twierdzy. Na pierwszym piętrze galerii Sky Tower we Wrocławiu powstała kolejna niezwykła sala zabaw. Tym razem zapraszamy wszystkie dzieci oraz ich rodziców do naszego zamku, na prawdziwie królewską rozrywkę.

Dostępu do naszej krainy broni olbrzymi statek. Odważni, mali wojownicy mogą wspiąć się na bocianie gniazdo i zjechać krętą zjeżdżalnią. Nie zabraknie na łajbie miejsc, w których można się ukryć, by obserwować wroga.

Okazała konstrukcja z przeszkodami zadowoli najbardziej wybrednych amatorów wspinaczki. A na chcących potrenować skoczność i zwinność czekają dwie duże trampoliny. Nowościami, których nie spotkacie na innych naszych placach, są wyjątkowe interaktywne gry i ekrany. W ramach turnieju rycerskiego można zorganizować zawody wykorzystując wspomniane multimedialne gry lub nieśmiertelny i sprawdzony stół do cymbergaja. Na najmłodszych czeka strefa maluszka, baseny z kulkami, miękkie klocki oraz edukacyjny grzybek. Jak na prawdziwych rycerzy przystało, dbamy nie tylko o tężyznę fizyczną, ale również o rozwój intelektualny.

Na naszym zamku nie zabraknie zaplecza gastronomicznego. I nie chodzi tu tylko o specjalną kuchnię dla maluchów, przy której mogą rozwijać swoją kulinarną wyobraźnię. Zadbaliśmy także o wygodę rodziców, którzy będą mieli okazję skorzystać z KinderBaru oraz strefy rodzica ze stolikami i wygodnymi fotelami. Na naszym zamku odbywać się będą iście królewskie uczty! Dodatkowym udogodnieniem, o którym średniowieczni rycerze mogli tylko pomarzyć, są dwie funkcjonalne toalety.

Przyjęcie urodzinowe w Kinderplanecie będzie na pewno niezapomniane! Do wyboru przygotowaliśmy dwie salki urodzinowe stylizowane na zamkowe komnaty. Z kolorowych dekoracji spoglądają na gości rycerze, księżniczki i przyjazne smoki. Bajkowy klimat i wyśmienita zabawa gwarantowane.

Jesteś na placu zabaw:
Wrocław Sky Tower

Wrocław Sky Tower
Wejście na plac zabaw

Poniedziałek - Sobota

9 00 - 21 00

Niedziela

10 00 - 2000

Galeria Handlowa SKY TOWER

Wrocław, ul. Powstańców Śląskich 73-95
53-332 Wrocław
tel. +48 785 583 024
e-mail: skytower@kinderplaneta.pl

Wszystkie prawa zastrzeżone © 2010 -2016| Kindermagnet Polska Spółka z o. o.