Sala zabaw

Przestrzeń, kolorowe siatki, basen z piłeczkami, zjeżdzalnia ? Oczywiście mowa o Kinderplanecie, a dokładniej o nowootwartym placu w Factory Outlet - miejscu, gdzie każdy z pewnością znajdzie coś dla siebie.

Starsze dzieci pozostawione pod opieką animatorek mogą szaleć na kontrukcji, z której dzięki zjeżdzalni w mig znajdą sie w basenie wypełnionym piłeczkami. Dla lubiących lamiglowki czekają ogromne miękkie klocki, z których każdy może zbudować swoją wymarzoną konstrukcję, a nawet wieże która sięgnię samych gwiazd !

Na najmłodszych czeka nasz sławny łoś "Ragoczek", który powiezie na swoim grzbiecie, nawet dopiero co raczkujące bobasy. Do jego załogi należą również, ślimak "Powolniak" oraz Krokodyl "Paszczak", a wszyscy razem mieszkają pod konstrukcją, na terenie placu, który caly jest pokryty miękkimi puzzlami zapewniającymi bezpieczeństwo Państwa pociechom.

Dużym atutem placu jest również bezpłatny parking. Na naszym placu również mamy wiele miejsca dla dorosłych. Wydzielona przestrzeń, wygodne sofy i fotele pomogą się Państwu zrelaksować bez utraty kontaktu z dzieckiem. Z placem sąsiaduje również kawiarnia z której aromatyczne zapachy zachęcają do odpoczynku, a maluchy do szaleństwa.

Zapraszamy więc Państwa serdecznie do skorzystania z naszej oferty, zapewnieniu radości dziecku, a sobie spokoju i chwili relaksu.

Jesteś na placu zabaw:
Poznań Factory Outlet

Poznań Factory Outlet
Wejście na plac zabaw

Poniedziałek - Piątek

1100 - 21 00

Sobota

10 00 - 2100

Niedziela

10 00 - 1900

Kinderplaneta Factory Poznań

ul. Dębiecka 1
62-030 - Luboń
tel. +48 665 096 328
e-mail: factory-poznan@kinderplaneta.pl

Wszystkie prawa zastrzeżone © 2010 -2018| Kindermagnet Polska Spółka z o. o.