Urodziny

Oferta

W ramach przyjęcia urodzinowego oferujemy:

 • wydzielone miejsce do świętowania
 • 2 godziny zabawy na placu
 • zastawa biała: talerzyki, widelczyki, kubeczki, serwetki
 • malowanie twarzy
 • profesjonalną animatorkę
 • zaproszenia
 • upominek dla jubilata, w formie biletu 1-godzinnego
 • napoje dla dzieci

Ceny:


Poniedziałek - czwartek

Piątek - niedziela i święta


Urodziny klasyczne


37 zł


42 zł

Podane ceny dotyczą 1 dziecka. Urodziny organizowane są dla minimum 6 dzieci (30 maksymalnie)

Oferta dodatkowa:

Urodziny tematyczne

Małej Księżniczki
Przeniesienie do Bajkowego Świata-pełnego kwiatów i zagadek pozwoli każdej Dziewczynce wcielić się w rolę Małej Królewny.

Skarb Piratów
Poszukiwania Skarbu nie pozwolą się nudzić żadnemu z nowo pasowanych piratów. Najpierw jednak na wszystkich chłopców czekają zadania, które trzeba wykonać.

Wielka Olimpiada
Olimpiada pełna konkurencji, które spodobają się każdemu dziecku lubiącemu aktywną zabawę. Pozwoli wyłonić zwycięzców, którzy najlepiej poradzą sobie z zadaniami.

Żołnierskie
Czas spędzony na zdrowej rywalizacji podczas aktywnych zabaw i zadań sprawnościowych będzie niezapomnianym przeżyciem zarówno dla chłopców jak i dla dziewczynek. Czołem Żołnierze!

Balonowe
Balonowa zabawa dla Maluszków i nie tylko. Pozwoli na wspaniałą zabawę pełną ruchu i śmiechu.

Urodziny tematyczne to jednorazowa dopłata w wysokości 50 zł (Mała Księżniczka, Skarb Piratów, Wielka Olimpiada, Żołnierskie) oraz 30 zł (Balonowe).

Bajkowe piniaty wypełnione słodkościami: 50zł

Zdjęcia

Zarezerwuj termin

Zapraszamy do Kinderplanety na profesjonalnie zorganizowane imprezy dla dzieci z okazji urodzin , imienin i inne okazje. Dla celów organizacyjnych prosimy o wypełnienie formularza. * dane wymagane
Imie dziecka*
Preferowana data imprezy*
     
Preferowana godzina imprezy:*
Przewidywana liczba małych gości*
Data urodzin dziecka*
     
Imię i Nazwisko opiekuna*
Adres email*
Telefon kontaktowy*
Dodatkowe informacje
REGULAMIN PRZYJĘCIA URODZINOWEGO
 1. Rezerwacji należy dokonać najpóźniej na tydzień przed rezerwowaną datą przyjęcia.
 2. Warunkiem rezerwacji jest wpłacenie zadatku oraz podpisanie oświadczenia o zapoznaniu się z zasadami organizacji przyjęcia.
 3. W celu potwierdzenia rezerwacji konieczne jest uiszczenie zadatku. Rodzic ma na to 3 dni robocze od daty dokonania wstępnej rezerwacji. Wysokość zadatku: Pn. –Nd. 50,00 zł*
  *kwota nie podlega negocjacji;
 4. Jeżeli zadatek nie zostanie wpłacony w terminie, rezerwacja zostaje automatycznie anulowana;
 5. W momencie uiszczenia zadatku, rodzic otrzymuje oryginał potwierdzenia wpłaty zadatku. Kopia podpisana przez klienta, która pozostaje na placu jest podstawą do odjęcia 50 zł od kosztów przyjęcia.
 6. Po wniesieniu opłaty klient otrzymuje taką liczbę zaproszeń, jaka deklarowana jest liczba gości (ewentualnie 2 więcej).
 7. W przypadku anulowania rezerwacji, zadatek przepada (jako koszty rezerwacji terminu i wydanych zaproszeń), chyba że rodzice przenoszą urodziny na inny, późniejszy termin.
 8. Datę rezerwacji można zmienić (zgodnie z pkt.7.) najpóźniej na trzy dni przed wcześniej ustalonym terminem przyjęcia.
 9. Koszt przyjęcia urodzinowego i dodatkowych atrakcji (np. piniata, scenariusz) określony jest w cenniku.
 10. Minimalna liczba dzieci to sześć. Przy mniejszej ilości dzieci niż minimalna, rodzic płaci za 6 osób.
 11. Urodziny prowadzi jedna animatorka, dodatkowa animatorka kosztuje rodzica 100zł.
 12. Rodzice mogą przynieść dodatkowe przekąski.
 13. Rodzic/ opiekun bierze pełną odpowiedzialność za jakość, skład, termin przydatności oraz możliwość występowania alergenów w produktach przyniesionych przez niego w ramach poczęstunku urodzinowego. Powinien również poinformować o tym rodziców gości urodzinowych. Rodzic/opiekun bierze na siebie odpowiedzialność w momencie wystąpienia jakichkolwiek alergii u gości urodzinowych.
 14. Ze względów higienicznych poczęstunek urodzinowy może być spożywany tylko w sali urodzinowej.
 15. Do tortu używamy wyłącznie świeczek woskowych, nie wnosimy petard, fontann świetlnych, zimnych ogni oraz rac dymnych.
 16. Przyjęcie trwa dwie godziny. Jeśli po tym czasie dzieci chcą dalej bawić się na placu, rodzice bądź opiekunowie zobowiązani są do opuszczenia sali urodzinowej i zakupienia biletów wstępu zgodnie z obowiązującym cennikiem.
 17. Osoby organizujące przyjęcie wpuszczane są na salę nie wcześniej niż 15 minut przed rozpoczęciem przyjęcia. Goście wpuszczani są nie wcześniej niż 5 minut przed rozpoczęciem przyjęcia.
 18. Animatorka odpowiada za organizację przyjęcia, jednak w trakcie zabawy urodzinowej jeden rodzic/dorosły opiekun ma obowiązek pozostać na placu. Jest on odpowiedzialny za gości zaproszonych na przyjęcie urodzinowe.
 19. Właściciel oraz kierownictwo placu zabaw zastrzegają sobie prawo do odwołania przyjęcia urodzinowego z przyczyn od nich niezależnych. W takim przypadku wpłacony zadatek zostanie zwrócony.
 20. Wszyscy obecni na urodzinach goście, zarówno dorośli jak i dzieci, zobowiązani są do wejścia na plac zabaw w skarpetkach (ze względów higienicznych zakaz przebywania na placu boso).
 21. Ze względu na porządek i bezpieczeństwo wszyscy zobowiązani są do przestrzegania zasad ujętych w regulaminie placu zabaw.
 
Jesteś na placu zabaw:
Warszawa Galeria Mokotów

Warszawa Galeria Mokotów
Wejście na plac zabaw

Poniedziałek - Sobota

10 00 - 22 00

Niedziela

10 00 - 2100

Kinderplaneta w Galerii Mokotów

ul. Wołoska 12
02-675 Warszawa
tel. +48 609 057 114

e-mail: mokotow@kinderplaneta.pl

Wszystkie prawa zastrzeżone © 2010 -2018| Kindermagnet Polska Spółka z o. o.