Kino 5D

  

 

 

 

 

Obraz 3D, dźwięk digital surround TO ZA MAŁO.

Tylko w  KINIE 5D widz może wcielić się w rolę bohatera filmu i na własnej skórze poczuć podmuchy wiatru, ogień, morską bryzę, łaskotanie po nogach czy fotele ruszające się niczym na kolejce górskiej.

Takie atrakcje czekają na widzów pierwszego w Legnicy 5D kina, które zostało otwarte w Kinderplanecie.

CENY BILETÓW:

klienci indywidualni korzystający z placu : 10 zł/os*

klienci indywidualni niekorzystający z placu: 15 zł/os
grupy zorganizowane korzystające z placu:
5 zł/os (oferta dotyczy grup powyżej 10 os, od pn. do pt. w godz. 10-14)
grupy zorganizowane niekorzystające z placu8 zł/os (oferta dotyczy grup powyżej 10 os, od pn. do pt. w godz. 10-14)

*dziecko poniżej pięciu lat może wejść na jeden bilet razem z opiekunem pod warunkiem zajęcia jednego miejsca

REPERTUAR KINA 5D

„Śnieżna przygoda”
Święta to dla nas najmilszy czas w roku. Pokażemy Wam, jak dziwną przygodę przeżył Święty Mikołaj wraz ze swoim pomocnikiem oraz reniferem. Film to gwarancja świetnej zabawy dla całej rodziny, a wszystko to dzięki umiejętnemu połączeniu technologii 3D i efektów 5D.

„Dracula”
Podczas projekcji poznajemy historię dwóch chłopców, którzy podczas wycieczki po rumuńskich górach Transylwanii, trafili do zamku hrabiego Draculi. Gdy wchodzą do środka, rozpoczyna się wielka przygoda. Silne podmuchy wiatru, dźwięk płynący z każdej strony i trójwymiarowy obraz zapewniają niesamowite emocje. Wbrew pozorom, film jest przyjazny młodym widzom.

„Magiczny trójkąt”
W trakcie filmu odbywamy podróż po różnych częściach świata. Z miejsca na miejsce przedostajemy się za pośrednictwem magicznych trójkątów. Dzięki nim podróżujemy po orbicie, latamy nad bezludną wyspą i zwiedzamy zalane miasta w towarzystwie morskich zwierząt.

„Prehistoryczna przygoda”
To historia naukowca, który wybiera się do świata prehistorycznych zwierząt – dinozaurów. W czasie jego podróży możemy obserwować m.in. stegozaury, tyranozaury i owiraptory. Zawitamy również do kryjącej wiele tajemnic jaskini… Film polecany dzieciom powyżej siódmego roku życia.

„Zwierzęce laboratorium”
W laboratoriach dzieją się dziwne rzeczy: słoń ucieka przed myszami, przed nosem latają pszczoły, a wąż z bliska pokazuje swoje kły... Film zapewni rozrywkę starszym dzieciakom i ich rodzicom.  

„Piesek marzyciel”
Film opowiada o przygodach białego pieska marzyciela. Jest to subtelna i delikatna opowieść dla najmłodszych widzów, którzy dopiero rozpoczynają swoją przygodę z kinem.  

„Podróż Myszki”
Film opowiada o przygodach myszki, która pewnego dnia znajduje pocztówkę z tajemniczego miasta. Postanawia je odnaleźć. Jakie przygody spotka na swej drodze? Zobaczcie sami. Polecamy ją dla mniejszych widzów.

„Straszny Zamek”
Jak sam tytuł wskazuje, jest to opowieść o strasznym zamku, gdzie spotykamy smoka w fosie, pająki, rycerzy, czarownice i wszystko co straszne. Polecamy ją dla bardzo dużych dzieci.

„Alicja w Krainie Czarów”
Jest to opowieść o dziewczynce, która biegnąc za białym królikiem wpadła do jego norki i znalazła się w nieco dziwnym świecie. Przekonajcie się sami jakie przygody przeżyła i kogo spotkała na swojej drodze Alicja. Film przeznaczony przede wszystkim dla nieco starszych dziewczynek.

„Zabawki”
Opowieść o tym, jak powstaje niezwykła zabawka (Żółta Kaczka) oraz o jej dalszych przygodach. Co ją spotka? Przekonaj się sam! Bajka polecana dla mniejszych dzieci.

„Podróż Ufo”
Podróż po bezludnej krainie, w której za sprawą przybysza z kosmosu, możemy spotkać różne dziwne stworki i potworki. Coś dla większych chłopców.
Jesteś na placu zabaw:
LEGNICA

LEGNICA
Wejście na plac zabaw

Poniedziałek - Sobota

900 - 2000

Niedziela

1000 - 1900

Kinderplaneta Ferio Legnica

ul. Chojnowska 41
59-220 Legnica
tel. 603 873 788
e-mail: ferio@kinderplaneta.pl

Wszystkie prawa zastrzeżone © 2010 -2018| Kindermagnet Polska Spółka z o. o.