Sala zabaw

Plac Zabaw Kinderplaneta w C.H. Tesco w Gliwicach to miejsce, gdzie każdy z pewnością znajdzie coś dla siebie.
Starsze dzieci pozostawione pod opieką animatorek mogą wypłynąć na głębokie wody naszym statkiem pirackim, zanurzając się w trzypoziomową konstrukcję, pełną tajemniczych przejść i zakamarków. Wprost ze statku można zjeżdżalniami zanurzyć się w basen kolorowych piłek.
Tych, którzy wolą bujać w obłokach, zapraszamy na ściankę wspinaczkowątrampolinę – tu spełniają się dziecięca marzenia o skakaniu do gwiazd.
Rodzice w tym czasie mogą spokojnie zrobić zakupy czy wypić kawę. Zachęcamy także dorosłych, by przyłączyli się do zabawy i zwiedzili zakątki naszego figloraju, przecież w każdym z nas jest odrobina dziecka Dla naszych najmłodszych pociech przygotowaliśmy osobny kącik z bezpiecznymi mięciutkimi zwierzakami gotowymi do poskromienia i basenem wypełnionym piłeczkami, a dla małych artystów – plastyczny zakątek. Na wszystkie dzieci czeka wiele innych atrakcji: zwierzaki-bujaki, mini auta gotowe do urządzania wyścigów oraz ogromne klocki do budowania wymarzonych konstrukcji.
Nasz plac zabaw to również idealne miejsce do urządzania wyjątkowych przyjęć urodzinowych. Kinderplanetowy małpigaj zapewni maluchom niezapomniane dwie godziny zabawy, animatorka zadba o ich bezpieczeństwo, pomaluje dzieciom twarze, wraz z zaproszonymi gośćmi uroczyście odśpiewa „Sto lat” dla jubilata.
SERDECZNIE ZAPRASZAMY ! ! ! 


Jesteś na placu zabaw:
Gliwice

Gliwice
Wejście na plac zabaw

Poniedziałek - Sobota

900 - 2100

Niedziela

1000 - 2000

Kinderplaneta w Tesco Gliwice

Gliwice ul. Łabędzka 26
44-100 Gliwice
tel. +48 722 318 131
e-mail: tesco-gliwice@kinderplaneta.pl

Wszystkie prawa zastrzeżone © 2010 -2018| Kindermagnet Polska Spółka z o. o.