Sala zabaw

Kinderplaneta w Galerii Jurajskiej  to trzypoziomowa konstrukcja, pełna tajemniczych przejść i zakamarków, z pewnością każdy znajdzie tutaj coś dla siebie.

Nasi młodsi goście często wybierają szaleństwa na zjeżdżalni  i w basenie pełnym kolorowych piłeczek, starszym nieobce są zabawy w podchody i wyścigi licznymi przjejściami.

Na placu znajduje się również kącik dla wszystkich, których zamiłowaniem są zabawy konstrukcyjne. Budowa domu z klocków? U nas to żaden problem!

Kinderplaneta w Galerii Jurajskiej to trzypoziomowy plac zabaw, pełen tajemniczych przejść i zakamarków, z pewnością każdy znajdzie tutaj coś dla siebie.

Nasi młodsi goście często wybierają szaleństwa na zjeżdżalni i w basenie pełnym kolorowych piłeczek, starszym nieobce zabawy w podchody i wyścigi licznymi przejściami. W naszej bawialni znajduje się również kącik dla wszystkich, którzy uwielbiają budować z klocków. Budowa domu? U nas to żaden problem!

Kinderplaneta to nie tylko rozrywka dla dzieci, Kinderplaneta to świetne miejsce by rozwijać sprawność motoryczną, orientację przestrzenną i koordynację wzrokowo – ruchową. Wizyta w naszym małpim gaju może być świetną okazją do wspólnej zabawy dzieci i rodziców. Kinderplaneta organizuje także liczne imprezy dla dzieci, zapewniając dzieciom wspaniałą zabawę i liczne atrakcje. Dzień Dziecka, Mikołajki, Bal Karnawałowy to tylko niektóre z naszych propozycji. Nasza sala zabaw może przerodzić się także w miejsce gdzie zorganizujemy urodziny Twojego dziecka. Już teraz zapoznaj się z naszą ofertą urodzin dla dzieci. U nas zawsze czeka Cię magiczna zabawa!


Jesteś na placu zabaw:
CZĘSTOCHOWA GALERIA JURAJSKA

CZĘSTOCHOWA GALERIA JURAJSKA
Wejście na plac zabaw

Poniedziałek - Sobota

1000 - 21 00

Niedziela

1000 - 1900

Kinderplaneta Galeria Jurajska

Częstochowa, Aleja Wojska Polskiego 207
42-130 Częstochowa
tel.+48 721-869-466
e-mail: jurajska@kinderplaneta.pl

Wszystkie prawa zastrzeżone © 2010 | Kindermagnet Polska Spółka z o. o.