Urodziny

Oferta

Przyjęcia urodzinowe

W ramach przyjęcia urodzinowego oferujemy:

 • 2 godziny zabawy na placu
 • salkę urodzinową na czas imprezy
 • jednorazową zastawę dla gości + miseczki na poczęstunek
 • animatorkę, zajmującą się dziećmi
 • malowanie twarzy
 • modelowanie balonów
 • napoje dla dzieci
 • kolorowe zaproszenia dla gości
 • prezent niespodziankę dla Jubilata

 


Poniedziałek - czwartek

Piątek - niedziela i święta


Urodziny

PROMOCJA
25 zł
17 zł

PROMOCJA
30 zł
22 zł

Podane ceny dotyczą 1 dziecka. Urodziny organizowane są dla minimum 6 dzieci.

Oferta dodatkowa

Piniata urodzinowa
Istnieje możliwość zakupu piniaty urodzinowej. Koszt takiej piniaty to 40zł dla klientów organizujących przyjęcie w Kinderplanecie oraz 50zł dla klientów nie organizujących przyjęcia.

Piniatę należy wypełnić cukierkami wedle uznania oraz warto dorzucić confetti dla lepszego efektu:)

Pakiet słodyczy
Drogi Rodzicu! Nie masz czasu na kupowanie słodyczy na przyjęcie? Możemy zrobić to za Ciebie! Proponujemy pakiet słodyczy w który wchodzą: żelki, cukierki, chrupki, ciastka, owoce. Już od 5zł/dziecko

Scenariusze urodzinowe
Przeżyjmy niezapomniane, tematyczne urodziny Twojego dziecka razem!

Urodziny pirackie
Każdy chłopiec zostanie tego dnia prawdziwym piratem! Dzięki wskazówkom oraz zagadkom odnajdzie skrzynię w której schowany jest skarb!

Przyjęcie wodza
Każde dziecko dostaje kartkę ze swoim imieniem. Na niej będzie naklejać odznaki za poszczególne konkurencje. Między innymi: próba kamuflażu, samodzielności i celności.

Indianin na dzikim zachodzie
Na Dzikim zachodzie nie tylko są wyścigi plemion, czy gra się w „Szeryf mówi”. Są też inne ciekawe zabawy!

Madagaskar
Jeśli twoje dziecko fascynuję się zwierzętami ten scenariusz jest idealny! Rozpoczyna go animatorka zmieniając twarze dzieci w przeróżne zwierzęta.

Balonowe urodziny dla maluchów
Balonowe przyjęcie to idealne rozwiązanie dla naszych najmłodszych klientów.

Urodzinowe LOVE
Nie jedna dziewczynka marzy o wszystkim co ma kształt serduszka. W tym szczególnym dniu zobaczy najwięcej serc w najróżniejszych postaciach.

Urodziny małej Księżniczki
Dzięki królewskim urodzinom na naszym Placu każda dziewczynka będzie miała okazję zostać prawdziwą księżniczką i mieć namalowany bajeczny makijaż na twarzy.

Koszt to jedynie 50zł!

Urodziny odbywają się po wcześniejszej rezerwacji terminu i wpłaceniu zadatku w w wysokości 50 zł. Rezerwacji można dokonać osobiście na placu zabaw, telefonicznie lub poprzez formularz na stronie "zarezerwuj termin".


O szczegóły prosimy pytać w recepcji Placu.

Zdjęcia

Zarezerwuj termin

Zapraszamy do Kinderplanety na profesjonalnie zoorganizowane imprezy dla dzieci z okazji urodzin , imienin i inne okazje. Dla celów organizacyjnych prosimy o wypełnienie formularza.

Imie dziecka*
Preferowana data imprezy*
     
Preferowana godzina imprezy:*
Przewidywana liczba małych gości*
Data urodzin dziecka*
     
Imię i Nazwisko opiekuna*
Adres email*
Telefon kontaktowy*
Dodatkowe informacje
REGULAMIN PRZYJĘCIA URODZINOWEGO
 1. Rezerwacji należy dokonać najpóźniej na tydzień przed rezerwowaną datą przyjęcia.
 2. Warunkiem rezerwacji jest wpłacenie zadatku oraz podpisanie oświadczenia o zapoznaniu się z zasadami organizacji przyjęcia.
 3. W celu potwierdzenia rezerwacji konieczne jest uiszczenie zadatku. Rodzic ma na to 3 dni robocze od daty dokonania wstępnej rezerwacji. Wysokość zadatku: Pn. –Nd. 50,00 zł*
  *kwota nie podlega negocjacji;
 4. Jeżeli zadatek nie zostanie wpłacony w terminie, rezerwacja zostaje automatycznie anulowana;
 5. W momencie uiszczenia zadatku, rodzic otrzymuje oryginał potwierdzenia wpłaty zadatku. Kopia podpisana przez klienta, która pozostaje na placu jest podstawą do odjęcia 50 zł od kosztów przyjęcia.
 6. Po wniesieniu opłaty klient otrzymuje taką liczbę zaproszeń, jaka deklarowana jest liczba gości (ewentualnie 2 więcej).
 7. W przypadku anulowania rezerwacji, zadatek przepada (jako koszty rezerwacji terminu i wydanych zaproszeń), chyba że rodzice przenoszą urodziny na inny, późniejszy termin.
 8. Datę rezerwacji można zmienić (zgodnie z pkt.7.) najpóźniej na trzy dni przed wcześniej ustalonym terminem przyjęcia.
 9. Koszt przyjęcia urodzinowego i dodatkowych atrakcji (np. piniata, scenariusz) określony jest w cenniku.
 10. Minimalna liczba dzieci to sześć. Przy mniejszej ilości dzieci niż minimalna, rodzic płaci za 6 osób.
 11. Urodziny prowadzi jedna animatorka, dodatkowa animatorka kosztuje rodzica 100zł.
 12. Rodzice mogą przynieść dodatkowe przekąski.
 13. Rodzic/ opiekun bierze pełną odpowiedzialność za jakość, skład, termin przydatności oraz możliwość występowania alergenów w produktach przyniesionych przez niego w ramach poczęstunku urodzinowego. Powinien również poinformować o tym rodziców gości urodzinowych. Rodzic/opiekun bierze na siebie odpowiedzialność w momencie wystąpienia jakichkolwiek alergii u gości urodzinowych.
 14. Ze względów higienicznych poczęstunek urodzinowy może być spożywany tylko w sali urodzinowej.
 15. Do tortu używamy wyłącznie świeczek woskowych, nie wnosimy petard, fontann świetlnych, zimnych ogni oraz rac dymnych.
 16. Przyjęcie trwa dwie godziny. Jeśli po tym czasie dzieci chcą dalej bawić się na placu, rodzice bądź opiekunowie zobowiązani są do opuszczenia sali urodzinowej i zakupienia biletów wstępu zgodnie z obowiązującym cennikiem.
 17. Osoby organizujące przyjęcie wpuszczane są na salę nie wcześniej niż 15 minut przed rozpoczęciem przyjęcia. Goście wpuszczani są nie wcześniej niż 5 minut przed rozpoczęciem przyjęcia.
 18. Animatorka odpowiada za organizację przyjęcia, jednak w trakcie zabawy urodzinowej jeden rodzic/dorosły opiekun ma obowiązek pozostać na placu. Jest on odpowiedzialny za gości zaproszonych na przyjęcie urodzinowe.
 19. Właściciel oraz kierownictwo placu zabaw zastrzegają sobie prawo do odwołania przyjęcia urodzinowego z przyczyn od nich niezależnych. W takim przypadku wpłacony zadatek zostanie zwrócony.
 20. Wszyscy obecni na urodzinach goście, zarówno dorośli jak i dzieci, zobowiązani są do wejścia na plac zabaw w skarpetkach (ze względów higienicznych zakaz przebywania na placu boso).
 21. Ze względu na porządek i bezpieczeństwo wszyscy zobowiązani są do przestrzegania zasad ujętych w regulaminie placu zabaw.
 
Wpisz tekst z obrazka w to pole (wielkość liter ma znaczenie)
* dane wymagane

Jesteś na placu zabaw:
Aura Centrum Olsztyna

Aura Centrum Olsztyna
Wejście na plac zabaw

Poniedziałek - Sobota

9 00 - 21 00

Niedziela

10 00 - 2000

Kinderplaneta Aura Centrum Olsztyna

al. Marszałka Józefa Piłsudskiego 16
10-576 Olsztyn
tel. +48 693 433 388
e-mail:aura@kinderplaneta.pl

Wszystkie prawa zastrzeżone © 2010 -2018| Kindermagnet Polska Spółka z o. o.